az-ubytovani.info Penzion Villa Karolina ubytovanie Susice

Penzion Villa Karolina ubytovanie Susice

Penzion Susice Villa Karolina Ubytovanie na Šumave Sušice Prášily : Vila Karolína sa nachádza skoro v samotnom centre Prášil. Je to najluxusnejšie ubytovanie v mieste. Ubytovacia kapacita je obmedzená na 12 lôžok. Izby sú rozdelené na štyri dvojlôžkové a jedno apartmá.

Penzión Karolína Prášily ubytovanie apartmá :
Apartmá je rozložené do troch izieb, spálňa, obývacia miestnosť s televíziou a satelitným prijímačom, s balkónom a mini-barom, a kúpeľňa s bublinkovou vaňou a WC.

Penzión Villa Karolína Prášily ubytovanie izby :
Dvojlôžkové izby sú farebne rozlíšené, každá z nich je originálom, sú vyzdobené maľbami akademickej maliarky. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, kde je masážny sprchovací kút, WC a sušič vlasov, ďalej v izbách je televízor so satelitným príjmom, telefón, pripojenie na internet a minibar.

Sušice penzión ubytovanie Villa Karolína Prášily reštaurácia :
V objekte sa nachádza reštaurácia pre 12 osôb, ktorá má pestrú ponuku jedál a nápojov a po dohode s personálom je tu možné objednať jedlo podľa vlastného želania, ktoré nie je obsiahnuté v ponuke jedál. U reštaurácie je vonkajšia terasa. Stravovanie - Raňajky sú podávané formou studeného a teplého bufetu, a sú zahrnuté v cene ubytovania. Možnosť polpenzie alebo plnej penzie.
 
Prášily ubytovanie Penzión Villa Karolína služby :
Všetci hostia môžu v objekte využívať whirpool pre 6 osôb, ktorý sa nachádza vo sklepnom priestoru, ďalej saunu, Rímske kúpele, masáže, Biliard, šípky, solárium, stolný tenis a posilovňu. Všetky tieto aktivity sú zahrnuté v cene ubytovania. V blízkosti objektu sú k dispozícii ruské kolky, záhradný krb a udiareň a možnosť objednávky grilovania a výlov pstruhov. Pri objekte je možné využiť úschovňu bicyklov a detské ihrisko. Parkovisko je priamo pred objektom.

Šumava ubytovanie Karolína vila penzión v Prášiloch Sušice turistika :
V bezprostrednom okolí je niekoľko stoviek kilometrov značených turistických ciest pre chodcov, cyklistov a v zime upravovaných stop pre lyžiarov. Z Prášil po ceste smerom na Srní je vrchol Poledník s rozhľadňou a rovnakým smerom sa dostanete k Prášilskému jazeru ladovcového pôvodu. Čaká na Vás krásná Šumavská príroda aj prírodné, technické i kultúrne zaujímavosti. Z Prášil sa opäť stalo jedno z najvyhľadávanejších stredisiek letnej i zimnej turistiky!
Penzion Susice Villa Karolina - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Susice Villa Karolina - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Susice Villa Karolina - V hoteli je biliardPenzion Susice Villa Karolina - možnosť pripojenia na internetPenzion Susice Villa Karolina - k dispozícii letná terasaPenzion Susice Villa Karolina - krytý bazén v hoteliPenzion Susice Villa Karolina - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Susice Villa Karolina - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Susice Villa Karolina - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Susice Villa Karolina - Izby s vlastnou toaletouPenzion Susice Villa Karolina - v izbach je telefon